Sbírka 57 nádherných dortů, které vám vyrazí dech. Nechte se inspirovat na ty nejkrásnější jedlá « umělecká » díla, která vytváří naše fanynka Janka.


Spread the love

Narozeniny, meniny, oslavy nového roku, silvestr, Vánoce, Velikonoce či jiné speciální dny se nesmí obejít bez sladkého pokušení. Hlavně narozeniny a svatby. To jsou dny, kdy se ohlížíme za krásnými sladkými dobrotami, abychom pohostili naše hosty. Pokud neumíme péct my, hledáme dobrou pekařku nebo pekaře, aby nám upekl například i tématický dort. Určitě se oslavenec, nevěsta nebo ženich potěší krásnému dortu, na kterém sfoukne svíčku a popřeje sobě nebo jiným něco pro štěstí. Čokoládový, oříškový, kokosový, se slaným karamelem nebo ovocný – meruňkový, jahodový, banánový nebo malinový, no možností je mnoho. Každému co chutná. Nedávným hitem byly nahé dorty, bez potahové hmoty, ale stále se vracíme k potahové cukrové hmotě či marcipánu. Šikovné ruce naší fanynky Janky dokáží vytvořit nádherné dorty, které jsou hotovým uměleckým dílem. Podívejte se na její práci a zhodnoťte sami. Co to o sobě nám prozradila i sama.

« Co bych tak o sobě řekla: k pečení dortů jsem se dostala před 13ti lety díky internetu a dortovým diskuzím. Nás dortových nadšenců bylo tehdy pár a navzájem jsme si radili. Pekla jsem pro rodinu a později i pro své kamarádky a známé. Dorty mě baví, ale i stresují zároveň. Je to ale koníček, bez kterého si už asi svůj život nedovedu představit. »

1. Aktovka

, krok 1

2. Ariell

, krok 2

3. Basketbalový koš

, krok 3

4. Becherovka

, krok 4

5. Bígl

, krok 5

6. Černý pruh

, krok 6

7. Čokoládový s ovocem

, krok 7

8. Divoké kachny

, krok 8

9. Gekon 

, krok 9

10. Harmonika

, krok 10